Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50692
Stary 05.08.2011, 20:55
Tylko czy znalazłaby się kasa? Borussia wie ile mogą za niego wziąć i nie oddadzą go za marne grosze.

@EDIT:

Informacje z Transfermarkt:

Kontrakt do 2013, wyceniany na 7mln Ojro. Można o nim pomarzyć i szukać młodych w jego stylu.
Ostatnio edytowane przez Reserve : 05.08.2011 o godz. 20:58.

Odpowiedz cytując