Piotson napisał(a):

Błaszczykowski?
Za kogo? Mamy Małego, Kirma, Ilieva tutaj też nie miałby od razu pierwszego składu.
|
z całym szacunkiem, ale wg mnie Błaszczykowski jest lepszy od każdego z nich, w dodatku zostawiałby serducho w każdym meczu, tego możemy być pewni