Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50691
Stary 05.08.2011, 20:51
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski?
Za kogo? Mamy Małego, Kirma, Ilieva tutaj też nie miałby od razu pierwszego składu.
z całym szacunkiem, ale wg mnie Błaszczykowski jest lepszy od każdego z nich, w dodatku zostawiałby serducho w każdym meczu, tego możemy być pewni
Odpowiedz cytując