Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
5723
05.08.2011, 20:33
ja też mieszkam 400km od Krakowa i to nie jest duży problem jechać na mecz... jak się chce to się jedzie... jak nie to się znajdzie wymówkę... wiadomo, że na wszystkie mecze się nie pojedzie ale na połowe można pojechać...
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14