Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5723
Stary 05.08.2011, 20:33
ja też mieszkam 400km od Krakowa i to nie jest duży problem jechać na mecz... jak się chce to się jedzie... jak nie to się znajdzie wymówkę... wiadomo, że na wszystkie mecze się nie pojedzie ale na połowe można pojechać...
Odpowiedz cytując