|
skoro tak mówili to będą, widocznie na fazę grupową LE/LM
a ceny na fazę grupową tym bardziej na topową drużynę na pewno będą po 100 zł najniższe, po popyt będzie niestety x razy większy, oczywiste że zjadą się osoby z całej Polski ..
ale ja akurat tego nie krytykuję, bo sam kibicuje Wiśle od 12 lat, a na meczach nie mogę być bo mieszkam 400 km od Krakowa
|