Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
11
05.08.2011, 20:14
Polonia - Wisła 2-0 (1-0)
skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljić - Małecki, Wilk, Sobolewski, Melikson, Iliev - Biton.
zmiany: Garguła, Genkow, Nunez.
twardybidon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardybidon
Znajdź inne posty napisane przez twardybidon