Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5721
Stary 05.08.2011, 20:02
Nie po ile by chciał tylko miały zniżki być a klub po raz kolejny nie dotrzymał słowa. Bilety w rozsądnych cenach ale uważam że dla młodzieży do lat 18 powinny być właśnie w okolicach 20zł i to bez względu na klasę rywala. Jak jednak awansujemy do LM i trafimy np. na Barcelonę a najniższe ceny przywalą w okolicach 80-100zł to większość stadionu zapełnią "fani" Barcelony i kibice polskiej piłki.

Odpowiedz cytując