|
Legia wylosowała bardzo dobrze. Znaczy jest w grze, wszystko w ich nogach,bo Spartak jak najbardziej jest do wyelminowania. Będzie ciężko,wiadomo, ale na tym etapie nie ma już łatwych rywali. Niemniej zawsze to lepiej niż Sevilla itd.
Co do Sląska. Nie mam pojęcia jak gra Rapid i co sobą prezentuje. Ciekawie wylosowali, nie najgorzej. Dla mnie są w grze.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|