Temat
:
Mecz rewanżowy Wisła - APOEL. Czy mozliwy telebim?
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
21
05.08.2011, 19:15
wszystko by zależało od wyniku jaki osiągniemy w Krakowie, jak będzie dobry to i na taki telebim przyszło by min 4-5 tyś, a jak wynik kiepski to nawet nie ma co o takim pomyśle debatować...
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25