Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.08.2011, 19:15
wszystko by zależało od wyniku jaki osiągniemy w Krakowie, jak będzie dobry to i na taki telebim przyszło by min 4-5 tyś, a jak wynik kiepski to nawet nie ma co o takim pomyśle debatować...