Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
6160
05.08.2011, 19:14
licoo
napisał(a):
No tak, ale nie pierwszy raz u Szymka słychać to w komentarzach. W sumie mógłby komentować jak Węgrzyn lub Mielcarski, czyli obiektywnie a jednak chyba tego nie robi. Posłuchajcie czasem. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. W oldboyach chyba tez gra
Chyba żartujesz! Węgrzyn obiektywnie
Przejrzyj sobie forum i zobacz ile inwektyw pod jego adresem już poleciało. W komentarzu głównie doradza przeciwnikom , co zrobić,żeby Wiśle strzelić bramkę.
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro