Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6160
Stary 05.08.2011, 19:14
licoo napisał(a):Wyświetl post
No tak, ale nie pierwszy raz u Szymka słychać to w komentarzach. W sumie mógłby komentować jak Węgrzyn lub Mielcarski, czyli obiektywnie a jednak chyba tego nie robi. Posłuchajcie czasem. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. W oldboyach chyba tez gra
Chyba żartujesz! Węgrzyn obiektywnie Przejrzyj sobie forum i zobacz ile inwektyw pod jego adresem już poleciało. W komentarzu głównie doradza przeciwnikom , co zrobić,żeby Wiśle strzelić bramkę.
Odpowiedz cytując