Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5718
Stary 05.08.2011, 19:08
WNH1906 napisał(a):Wyświetl post
jaki zwyczaje panują na sektorze G mam szukać miejsca według biletu czy każdy wedle własnego uznania?
Na G zazwyczaj każdy siada gdzie chce natomiast jeśli ktoś przychodzi z biletem na to miejsce to powinieneś mu ustąpić. Najbezpieczniej siadać na swoim. Co to za problem poprosić w kasie o konkretne miejsca?
Odpowiedz cytując