WNH1906 napisał(a):

jaki zwyczaje panują na sektorze G mam szukać miejsca według biletu czy każdy wedle własnego uznania?
|
Na G zazwyczaj każdy siada gdzie chce natomiast jeśli ktoś przychodzi z biletem na to miejsce to powinieneś mu ustąpić. Najbezpieczniej siadać na swoim. Co to za problem poprosić w kasie o konkretne miejsca?