Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50684
Stary 05.08.2011, 19:07
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Ktos moze cos wyjasnic? Byla mowa ponoc w razie przejscia Litexu o jakims jeszcze jednym znaczacym transferze, a ktos tez wspominal ze 2 dni temu jakis wywiad z Basalajem czy z kims, gdzie mial powiedziec ze NIE BEDZIE JUZ ZADNEGO TRANSFERU.

Jest naprawde olbrzymia szansa na awans, jesli Staszek jest juz po slowie z jakims zawodnikiem, to mysle, ze BC wylozy pieniadze na jeszcze jeden transfer.
Ten Delew to pewnie tylko plotka... A ten wywiad był w OSI
Odpowiedz cytując