sportnh napisał(a):

Ktos moze cos wyjasnic? Byla mowa ponoc w razie przejscia Litexu o jakims jeszcze jednym znaczacym transferze, a ktos tez wspominal ze 2 dni temu jakis wywiad z Basalajem czy z kims, gdzie mial powiedziec ze NIE BEDZIE JUZ ZADNEGO TRANSFERU.
Jest naprawde olbrzymia szansa na awans, jesli Staszek jest juz po slowie z jakims zawodnikiem, to mysle, ze BC wylozy pieniadze na jeszcze jeden transfer.
|
Ten Delew to pewnie tylko plotka... A ten wywiad był w OSI