Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4424
Stary 05.08.2011, 19:06
Do kiedy bedzie trzeba zglosic liste zawodnikow na mecz 4tej rundy? I ewentualnie czy przysluguje jakas zmiana jak to bylo w poprzednich rundach CHYBA, w sensie na 24h przed meczem czy cos takiego?
Odpowiedz cytując