Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50683
Stary 05.08.2011, 19:04
Ktos moze cos wyjasnic? Byla mowa ponoc w razie przejscia Litexu o jakims jeszcze jednym znaczacym transferze, a ktos tez wspominal ze 2 dni temu jakis wywiad z Basalajem czy z kims, gdzie mial powiedziec ze NIE BEDZIE JUZ ZADNEGO TRANSFERU.

Jest naprawde olbrzymia szansa na awans, jesli Staszek jest juz po slowie z jakims zawodnikiem, to mysle, ze BC wylozy pieniadze na jeszcze jeden transfer.
Odpowiedz cytując