Temat
:
[2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
Od: 05.2011
Offline
#
21
05.08.2011, 19:03
Według mnie taki skład na Polonie :
------------Biton-------------
--Iliev---------------Małecki
----------Melikson(2połowa Garguła)
------Wilk---Sobol(2połowa Jirsak)
--Paljic-Chavez-Jaliens-Lamey
-----------Pareiko-----------
aguero20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aguero20
Znajdź inne posty napisane przez aguero20