Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.08.2011, 19:03
Według mnie taki skład na Polonie :

------------Biton-------------
--Iliev---------------Małecki
----------Melikson(2połowa Garguła)
------Wilk---Sobol(2połowa Jirsak)
--Paljic-Chavez-Jaliens-Lamey
-----------Pareiko-----------
Odpowiedz cytując