Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
11
05.08.2011, 18:57
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljic - Nunez, Wilk, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany:
Genkov, Diaz, Garguła
Wynik:
1:2 [0:1]
Bramki:
Biton, Iliev
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido