Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2409
Stary 05.08.2011, 18:49
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
pytanie tylko czemu tak długo zwlekają z prezentacją...
walka o BG ?
nowy sponsor
Myślę że to i to, czekają na ewentualny awans do Champions Leauge, żeby jak najwięcej podbić kwotę od sponsora.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując