Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline
#
4423
05.08.2011, 18:24
baro1995
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lety_na_apoel/
Tutaj macie odpowiedź na wasze pytania dotyczące biletów
tanie te bilety jak barszcz ( cos mnie sie zdaje ze nasze najdroższe beda tansze jak na Legia - Spartak na zylete.... a na Real to nie jestem pewny ale chyba placilem 100zl , ale nie jestem do konca pewny
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 05.08.2011 o godz. 18:26.
CMSNero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CMSNero
Znajdź inne posty napisane przez CMSNero