Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6156
Stary 05.08.2011, 18:15
No tak, ale nie pierwszy raz u Szymka słychać to w komentarzach. W sumie mógłby komentować jak Węgrzyn lub Mielcarski, czyli obiektywnie a jednak chyba tego nie robi. Posłuchajcie czasem. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. W oldboyach chyba tez gra


St@chu napisał(a):Wyświetl post
To jest komentator. Ma komentować, a nie mówić nieprawdę, bo tak mu nakazuje sympatia kibicowska...
Nie mówię że ma mówić nie prawdę, ale zamiast się ucieszyć że karny, ze szansa na gol, to on od razu że nie ma karnego. To już Borek wyglądał na osobę bardziej za Wisłą niż Iwan. I tu nie ma nic co do tego że Iwan grał w Wiśle, ktokolwiek by tam nie siedział powinien się z tego karnego cieszyć
Odpowiedz cytując