Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50682
Stary 05.08.2011, 18:06
Pamiętam jeszcze jak broniłem Lameya.. ale nie,nie dośc,że setki postów,że nic nie grał,że dziad,że taka pensja,że pewnie układy i znajomości ze Stanem,szrot jednym słowem.Jeszcze zaczęły padac podejrzenia,że Stan sprowadza kilku dobrych żeby miec spokój i kilku ,,swoich'' żeby zarobic.To co czasami się dzieje na tym forum czasami po prostu poraża.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując