Wizard napisał(a):

|
Kumpel będzie w połowie sierpnia w Krakowie i chciałby pójść na mecz z APOEL'em. Mieszka w Gdańsku, ma kartę kibica Lechii - czy wyrobienie w takim razie Karty Kibica Wisły będzie bez problemowe, gdy już jest w bazie innego klubu? Ktoś się orientuje?
|
Można posiadać KK tylko jednego klubu - tak gdzieś czytałam, pisane było chyba również tu na forum. Ale na rozgrywki organizowane przez UEFA nie jest potrzebna KK.