Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5711
Stary 05.08.2011, 18:05
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Kumpel będzie w połowie sierpnia w Krakowie i chciałby pójść na mecz z APOEL'em. Mieszka w Gdańsku, ma kartę kibica Lechii - czy wyrobienie w takim razie Karty Kibica Wisły będzie bez problemowe, gdy już jest w bazie innego klubu? Ktoś się orientuje?
Można posiadać KK tylko jednego klubu - tak gdzieś czytałam, pisane było chyba również tu na forum. Ale na rozgrywki organizowane przez UEFA nie jest potrzebna KK.
Odpowiedz cytując