Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4420
Stary 05.08.2011, 18:00
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Najdrozsze bilety na A kosztowaly 300zl... z Karnetem chyba 200. C bylo chyba 200 bez karnetu...
.
Miałem karnet na "C" i jak by to było wczoraj pamiętam, że za bilet zapłaciłem 250 zł (tak wielki to był wówczas dla mnie wydatek I nie było wówczas czegoś takiego "bilet bez karnetu" bo karneciarze wykupili wszystkie przynależne im bilety na ten Real (dodam, że na tamtą rundę wszystkie miejsca na stadionie rozeszły się w karnetach).

Edycja:

Tutaj dowód http://www.rmf24.pl/sport/news-bilet...azy,nId,182118
Ostatnio edytowane przez Usulovski : 05.08.2011 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując