KaSzTaN napisał(a):

Najdrozsze bilety na A kosztowaly 300zl... z Karnetem chyba 200. C bylo chyba 200 bez karnetu...
.
|
Miałem karnet na "C" i jak by to było wczoraj pamiętam, że za bilet zapłaciłem 250 zł (tak wielki to był wówczas dla mnie wydatek

I nie było wówczas czegoś takiego "bilet bez karnetu" bo karneciarze wykupili wszystkie przynależne im bilety na ten Real (dodam, że na tamtą rundę wszystkie miejsca na stadionie rozeszły się w karnetach).
Edycja:
Tutaj dowód
http://www.rmf24.pl/sport/news-bilet...azy,nId,182118