Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4418
Stary 05.08.2011, 17:52
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Wybaczam, przytoczyłem tylko to co mówili na TVP Info - a czy bedzie tam stadion? zwisa mi to i powiewa
Bogate miasto jak B-B juz dawno powinno miec stadion jak juz nawet Kielce mają , mi chodziło jedynie o to ,że nie mów głosem specjalistów na temat które znasz ze słyszenia z tv bo jak w życiu to zawsze bardziej złożone.
koniec ot

tu sie zgadzam z kowalem jak mamy grac w lm to już Apoel z całym szacunkiem musimy przejść to lm a nie s.p intertoto . wydaje mi sie ze nasi staną na wysokości zadania i już w Krakowie będziemy jedną nogą w LM.
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
Odpowiedz cytując