Kibic1928 napisał(a):

Wybaczam, przytoczyłem tylko to co mówili na TVP Info - a czy bedzie tam stadion? zwisa mi to i powiewa
|
Bogate miasto jak B-B juz dawno powinno miec stadion jak juz nawet Kielce mają , mi chodziło jedynie o to ,że nie mów głosem specjalistów na temat które znasz ze słyszenia z tv bo jak w życiu to zawsze bardziej złożone.
koniec ot
tu sie zgadzam z kowalem jak mamy grac w lm to już Apoel z całym szacunkiem musimy przejść to lm a nie s.p intertoto . wydaje mi sie ze nasi staną na wysokości zadania i już w Krakowie będziemy jedną nogą w LM.