Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
4416
05.08.2011, 17:49
Hanys
napisał(a):
A jakby faktycznie Wisła awansowała do LM to jak będzie wygladala sprawa biletów? Te 3 mecze u siebie byłyby najważniejszym wydarzeniem sportowym w Polsce od 15 lat.. jak wielkiej nawałnicy kibiców z całej Polski się spodziewacie? Nawet jak otworzą tą trybunę to będzie tylko 30 000 wolnych miejsc... a teraz wyobraźcie sobie taką grupę - Real Madryt, Milan, Ajax - przecież te bilety rozejdą się w ciągu jednego dnia...
?
odejmij karnety bo mają zagwarantowane miejsca
: rotfl:
tedyy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedyy
Znajdź inne posty napisane przez tedyy