sergio napisał(a):

Ja powtórzę słowa Kowalczyka że jak z Apoelem nie awansujemy to niech Wisła da sobie już spokój z tą ligą mistrzów!
No lepszej drogi do LM wymarzyć sobie nie moglismy
|
Kowal to niech odstawi flaszkę już, bo to już nie jest śmieszne.
Najpierw pisze, że Wisła to musi wygrać, a potem dodaje, że wcale łatwo nie będzie
a co do losowania
generalnie patrząc na to co mogliśmy wylosować jest średnio, bo drużyna w zasięgu, ale warunki będą dość ciężkie (PAO mi się przypomina)
oglądałem mecze ze Slovanem i szczerze mówiąc, to różnica na korzyść APOELu była masakryczna... Słowacy zostali zmiażdżeni, za wiele do powiedzenia to nie mieli
kluczem będzie nie stracić bramki u siebie, nie koniecznie musimy strzelić, 0 - 0 u siebie nie jest złe, lepsze niż jakikolwiek remis bramkowy, czy nawet 2 - 1 - o ile dziwnie to zabrzmi
nie chcę prorokować, ale jak tam będzie taki upał, to nasi mogą dostać solidnie w czapę w drugim meczu, trzeba będzie się nie nastawiać tylko na kontry, ważny pierwszy mecz...
na pocieszenie to powiem, że mamy Meliksona i mam nadzieję, że on nam te mecze wygra

(żeby w obu zagrał...)