Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4414
Stary 05.08.2011, 17:48
sergio napisał(a):Wyświetl post
Ja powtórzę słowa Kowalczyka że jak z Apoelem nie awansujemy to niech Wisła da sobie już spokój z tą ligą mistrzów!

No lepszej drogi do LM wymarzyć sobie nie moglismy
Kowal to niech odstawi flaszkę już, bo to już nie jest śmieszne.
Najpierw pisze, że Wisła to musi wygrać, a potem dodaje, że wcale łatwo nie będzie

a co do losowania
generalnie patrząc na to co mogliśmy wylosować jest średnio, bo drużyna w zasięgu, ale warunki będą dość ciężkie (PAO mi się przypomina)

oglądałem mecze ze Slovanem i szczerze mówiąc, to różnica na korzyść APOELu była masakryczna... Słowacy zostali zmiażdżeni, za wiele do powiedzenia to nie mieli

kluczem będzie nie stracić bramki u siebie, nie koniecznie musimy strzelić, 0 - 0 u siebie nie jest złe, lepsze niż jakikolwiek remis bramkowy, czy nawet 2 - 1 - o ile dziwnie to zabrzmi

nie chcę prorokować, ale jak tam będzie taki upał, to nasi mogą dostać solidnie w czapę w drugim meczu, trzeba będzie się nie nastawiać tylko na kontry, ważny pierwszy mecz...

na pocieszenie to powiem, że mamy Meliksona i mam nadzieję, że on nam te mecze wygra (żeby w obu zagrał...)
Odpowiedz cytując