|
Lecha w tamtym sezonie też każdy skazywał na pożarcie przez Dnipro, a następnie przez Juventus ManCity czy Salzburg a jak się skończyło każdy chyba wie... Wszystko będzie wiadome po pierwszym meczu na razie nie ma co pisać że na pewno, przegrają bo tak samo sie pisało o Lechu rok temu w fazie grupowej LE.
|