Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4413
Stary 05.08.2011, 17:47
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
UWAGA, UWAGA..

tak na zachęte..

JEŚLI uda się nam wejść do fazy grupowej LM, pierwszy mecz w tej wymarzonej LM zagramy u siebie z zespołem z I koszyka.
nie muszę mówić co to oznacza.
Że będziemy grali przy 3 trybunach ?
Odpowiedz cytując