djjamajczyk napisał(a):

Wybaczcie offtop ale gó... się znasz chłopie , ja właśnie jestem z tamtych okolic i stadion bedzie tam chodzi jedynie o partykularne interesy prezydenta i uwierz mi ,że jeszcze w tym roku ruszą prace pomimo cofnięcia przez sąd administracyjny pozwolenia .
koniec ot
|
Wybaczam, przytoczyłem tylko to co mówili na TVP Info - a czy bedzie tam stadion? zwisa mi to i powiewa
