Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4410
Stary 05.08.2011, 17:43
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
Wybaczcie offtop ale gó... się znasz chłopie , ja właśnie jestem z tamtych okolic i stadion bedzie tam chodzi jedynie o partykularne interesy prezydenta i uwierz mi ,że jeszcze w tym roku ruszą prace pomimo cofnięcia przez sąd administracyjny pozwolenia .
koniec ot
Wybaczam, przytoczyłem tylko to co mówili na TVP Info - a czy bedzie tam stadion? zwisa mi to i powiewa
Odpowiedz cytując