killzone napisał(a):

|
Ciekawe ktore forum czytales, tomaszkowe?
|
Chyba nawet przeczytał wypowiedź tomaszka na oficjalnej
Cytat:
tomaszek67
2011-08-05 18:13 - IP 94.75.1***
Jesteście faworytami? Ok.,żyjcie w przeświadczeniu o swojej potędze,boisko brutalnie zweryfikuje wasze marzenia.
Legia nie jest od was gorsza i udowodni to w tym dwumeczu.
|