Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2243
Stary 05.08.2011, 17:41
killzone napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ktore forum czytales, tomaszkowe?
Chyba nawet przeczytał wypowiedź tomaszka na oficjalnej


Cytat:
tomaszek67
2011-08-05 18:13 - IP 94.75.1***
Jesteście faworytami? Ok.,żyjcie w przeświadczeniu o swojej potędze,boisko brutalnie zweryfikuje wasze marzenia.
Legia nie jest od was gorsza i udowodni to w tym dwumeczu.
Odpowiedz cytując