Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4407
Stary 05.08.2011, 17:38
Tylko ze to nie była LM a tylko eliminacje LM... natomiast LM to już sam prestiż być na takim meczu a jak jeszcze z takim przeciwnikiem jak Real, Barca czy ManU to myślę że niektórzy będą musieli przeznaczyć wszystkie oszczęczędności jak będą chcieli wszystkie mecze obejrzeć...
Odpowiedz cytując