|
Tylko ze to nie była LM a tylko eliminacje LM... natomiast LM to już sam prestiż być na takim meczu a jak jeszcze z takim przeciwnikiem jak Real, Barca czy ManU to myślę że niektórzy będą musieli przeznaczyć wszystkie oszczęczędności jak będą chcieli wszystkie mecze obejrzeć...
|