Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2242
Stary 05.08.2011, 17:36
Ok ok Legia trafiła źle, ale wkońcu to piłka, a w tym sezonie polskie kluby mają szczęście, więc może i tym razem. Spartak jest mocny ale to nie Liverpool, czy nawet Real. A nóż Legia trafi na słabo dysponowanych rosjan... Albo dostaną kilka bramek i będzie koniec zabawy. Każdy scenariusz możliwy. Wszyscy będziemy mądrzejsi po pierwszym meczu Ale szanse jakieś tam zawsze mają...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 05.08.2011 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując