Ok ok Legia trafiła źle, ale wkońcu to piłka, a w tym sezonie polskie kluby mają szczęście, więc może i tym razem. Spartak jest mocny ale to nie Liverpool, czy nawet Real. A nóż Legia trafi na słabo dysponowanych rosjan... Albo dostaną kilka bramek i będzie koniec zabawy. Każdy scenariusz możliwy. Wszyscy będziemy mądrzejsi po pierwszym meczu

Ale szanse jakieś tam zawsze mają...