Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4404
Stary 05.08.2011, 17:20
dobra_bestia napisał(a):Wyświetl post
Mnie też.... prze wąski
A jakby faktycznie Wisła awansowała do LM to jak będzie wygladala sprawa biletów? Te 3 mecze u siebie byłyby najważniejszym wydarzeniem sportowym w Polsce od 15 lat.. jak wielkiej nawałnicy kibiców z całej Polski się spodziewacie? Nawet jak otworzą tą trybunę to będzie tylko 30 000 wolnych miejsc... a teraz wyobraźcie sobie taką grupę - Real Madryt, Milan, Ajax - przecież te bilety rozejdą się w ciągu jednego dnia...

?
Odpowiedz cytując