dobra_bestia napisał(a):

Mnie też.... prze wąski
|
A jakby faktycznie Wisła awansowała do LM to jak będzie wygladala sprawa biletów? Te 3 mecze u siebie byłyby najważniejszym wydarzeniem sportowym w Polsce od 15 lat.. jak wielkiej nawałnicy kibiców z całej Polski się spodziewacie? Nawet jak otworzą tą trybunę to będzie tylko 30 000 wolnych miejsc... a teraz wyobraźcie sobie taką grupę - Real Madryt, Milan, Ajax - przecież te bilety rozejdą się w ciągu jednego dnia...

?