Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4399
Stary 05.08.2011, 16:58
dzisiaj dwie świetne informacje: Apoel i 1. września mecz w Częstochowie. Liczę na to, że grając w moje urodziny dostanę prezent w postaci wyniku 3-0 ( oczywiście z cypryjczykami ).

Szczerze mówiąc grając z debiutantami w europejskich pucharach z Albanii strzelali bramki z dobitek i błędów obrońców. Skrzydeł za dobrych nie widziałem. To samo ze Slovanem, który mając Cikosa i Milinkovica w sumie nie pograł sobie w tym dwumeczu ale stracił bramki ewidentnie ze swoich błędów.

Jeśli awansujemy w LM będzie śmiesznie, z każdym baty, może wylosujemy jakieś Lille w beznadziejnej formie i będzie szczęśliwe 3. miejsce. No cóż o to walczymy, tego chcemy. Ważne, żeby potencjalny sukces wykorzystać na przyszłość!
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując