Temat
:
(Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu
Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
519
05.08.2011, 16:56
medyk
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/
szatnie, chyba jescze nie było tego w tym temacie.
Było, było :
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ie_juz_gotowe/
maxipiter
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxipiter