Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2240
Stary 05.08.2011, 16:51
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Spartak nie jest mistrzem Rosji, a może nawet nie wicemistrzem. O klasie drużyny w 60% świadczy poziom ligi, moim zdaniem.
Podobna kadrowo Legia trafiła parę lat temu FK Moskwa i nie było o czym rozmawiać. Nawet nie podjęliśmy walki. FK nie było wtedy mistrzem, nie było wicemistrzem, nie było nawet trzecie czy piąte, tylko chyba 15 w czasie meczów z nami. A Spartak był w zeszłym roku w ćwierćfinale LE.


JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Prawie jakby to było forum Legii.A przecież nie tylko Legia gra w pucharach
Kogo reszta obchodzi?

Bronex napisał(a):Wyświetl post
Na forum Legii atmosfera fiesty. Oni już są w fazie grupowej myślami ... Po co ich z tego stanu wyprowadzać. HA HA.
Chory jesteś?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując