|
Ludzie porównują sytuacje ze Spartakiem do Lecha z Dniprem czy Legi z Gaziantepem - Spartak przy Dniprze to jak Filipiak przy Abramowiczu finansomo, a Gaziantep przy Sprtaku to jak Chelsea przy Stoke City piłkarsko.
W dodtaku Gaziantep to drużyna która pierwszy czy 2gi raz wystawiła nosa poza swoją ligę nie ograna itd.
Spartak co roku gra w fazach grupowych a często dochodzi do 1/8 czy 1/4 finału. (Jedyny sezon przerwy to 2008 rok kiedy Sprtak w lidze był 8.)
Ostatnio edytowane przez Angmir : 05.08.2011 o godz. 16:35.
|