Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4392
Stary 05.08.2011, 16:21
Jak Platini wprowadzał reformy to w sezon 2011/2012 miał byc ostatnim w którym będzie funkcjonowała ułatwiona EL.LM dla takich klubów jak nasz a po tym sezonie wszystko miało wrócic po staremu.Jak Platini albo jakiś nowy prezydent przywróci stary system to powiem jedno .......E TĄ LIGĘ MISTRZÓW !!!!!!!!!!! A wszystko na to wskazuje że Platini będzie starwoał w wyborach na stanowisko prezesa FIFA a jednym z kandydatów ma być prezes Bayernu Monachium który opowiada się za stworzeniem eliternej LM tylko z najbogatrzymi klubami.Teraz już powiem że LE jest dla mnie ciekawszym produktem bo nie graja w niej w ciąż te same kluby piłkarskie jak w LM.
Odpowiedz cytując