Temat
:
Mecz rewanżowy Wisła - APOEL. Czy mozliwy telebim?
Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
19
05.08.2011, 16:17
Też popieram ten pomysł. Dużo ludzi by przyszło oglądnąć mecz wspólnie - wiadomo że razem to są inne emocje. Wątpię żeby nas wpuścili na stadion bo pewnie koszty ochrony byłyby zbyt duże...obym się myliła.
Olgga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olgga
Znajdź inne posty napisane przez Olgga