Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 05.08.2011, 16:17
Też popieram ten pomysł. Dużo ludzi by przyszło oglądnąć mecz wspólnie - wiadomo że razem to są inne emocje. Wątpię żeby nas wpuścili na stadion bo pewnie koszty ochrony byłyby zbyt duże...obym się myliła.