Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2011, 16:16
Cytat:
Na forum Legii atmosfera fiesty. Oni już są w fazie grupowej myślami ... Po co ich z tego stanu wyprowadzać.
Ciekawe ktore forum czytales, tomaszkowe?
Odpowiedz cytując