Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2235
Stary 05.08.2011, 16:12
Spartak tej wiosny odprawił w Lidze Europejskiej Ajax Amsterdam, w dwumeczu 1:0 i 3:0, wcześniej zdobyli 9 pkt w fazie grupowej LM, brakło im 3 pkt. do wejścia do kolejnej rundy, przeszli szwajcarski Basel, który jest piłkarsko lepszy zarówno od Legii, jak i Wisły. Odpadli dopiero z fenomenalną ekipą FC Porto, która obnażyła ich braki defensywne, wątpię jednak, że Legia ma taką siłę ognia w ataku, która mogłaby dokonać czegoś podobnego, skoro takiej siły ognia nie miał sam Ajax Amsterdam...Tak że trudno mi znaleźć powód dla którego Rosjanie mają być słabszą drużyną niż Gaziantepspor.

Tym bardziej, że ich siódma pozycja jest myląca, do czwartej ekipy tracą dwa punkty (do Rubina, który ostatnio odprawił z łatwością Dynamo Kijów), do v-ce lidera z St. Petersburga tylko 8 punktów, są w środku sezonu. Jak Legia przejdzie taką drużynę, to będzie olbrzymi sukces, Dnipro czy Gaziantepspor mają się nijak do Spartaka, naprawdę...
Odpowiedz cytując