Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2011, 16:08
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Prawie jakby to było forum Legii.A przecież nie tylko Legia gra w pucharach
Na forum Legii atmosfera fiesty. Oni już są w fazie grupowej myślami ... Po co ich z tego stanu wyprowadzać. HA HA

Wiadomo,że liga rosyjska jest bardzo bogata. Czołowa liga Europy. Ja tylko bym bardzo chciał ,żeby polskie drużyny jak już mają grać nie przegrywały swoich spotkań w szatni i głowach tylko na boisku , w boju. Po co już wizualizować porażkę. Stachu z Robertem wizualizują sukces i wygrywają. Jak Staszek odpalił temu dziennikarzowi " to byłaby dyskusja o przegrywaniu a tego nie zakładam" (coś w tym stylu).
Ostatnio edytowane przez Bronex : 05.08.2011 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując