|
Patrzac na sklad Spartaka ,to na papierze Legia nie ma szans ,ale wszystko zweryfikuje boisko. Co do Śląska to też im nie daje wiekszych szans ,bo z taka gra jak z tymi ogórami z Lokomotivu Sofia , Rapid ich powiezie tak jak powiezli Nas 2-0 w sparingu
Ostatnio edytowane przez AS82 : 05.08.2011 o godz. 16:11.
|