Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6155
Stary 05.08.2011, 16:06
Niedawno na antenie C+ Szymkowiak odnosił się do tego, niestety nie pamiętam tego słowo w słowo, ale mniej więcej powiedział, że przez kilka lat kibicował Wiśle ale teraz już spoważniał.
Odpowiedz cytując