Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
6155
05.08.2011, 16:06
Niedawno na antenie C+ Szymkowiak odnosił się do tego, niestety nie pamiętam tego słowo w słowo, ale mniej więcej powiedział, że przez kilka lat kibicował Wiśle ale teraz już spoważniał.
Usulovski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Usulovski
Znajdź inne posty napisane przez Usulovski