Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 05.08.2011, 16:04
Albo telebin na Błoniach blisko R22 albo Mały Rynek to nawet miasto mogłoby sie zainteresować - w końcu promocja,
Pomysł popieram, zobaczymy