Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4388
Stary 05.08.2011, 15:58
Na pewno Apoel to nie są "ogórki". Liga cypryjska się mocno zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Można powiedzieć, że nie tylko nas Cypryjczycy dogonili ale też przegonili (co widać po ostatnich wynikach ich drużyn w pucharach). Tak więc do dwumeczu z nimi trzeba podejść maksymalnie skoncentrowanym i z dużym szacunkiem dla klasy rywala (czyli jak na Litex a nawet dużo bardziej, eliminując po drodze błędy które się przydarzały w meczach z Bułgarami). Z drugiej strony trzeba sobie zdać sprawę, że łatwiej już nie będzie w decydujących bojach o Ligę Mistrzów dlatego biorąc pod uwagę planowaną kolejną rewolucję Platiniego w LM to być może jest to ostatnia? przedostatnia? szansa by dostać się do piłkarskiego raju eliminując po drodze Takich rywali (porównując ich do FC Barcelony, Realu Madryt, Panatinaikosu Ateny). Wykorzystanie tej szansy może "dać Wiśle dodatkowego kopa finansowego i sportowego" na długie lata, pozwolić zdominować ligę, a przy okazji stać się zaczynkiem, motorem napędowym dla podniesienia poziomu polskiej piłki klubowej już na lata. Liczę, że inne polskie zespoły też będą dokładały swoje cegiełki do tego by ten poziom na arenie europejskiej się regularnie podnosił.

Wierzę, że obecna Wisła ma atuty, wiele jakości by udowodnić swoją przewagę, wyższość nad mistrzem Cypru i w końcu spełnić marzenia nas wszystkich.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 05.08.2011 o godz. 16:17.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując