Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4387
Stary 05.08.2011, 15:57
patrząc na koszyki, to możliwa jest prawdziwa grupa śmierci:
Barcelona lub Real
AC Milan
Manchester City
Wisła

z trzeciego koszyka najlepiej trafić na FC Kopenhage (jeśli awansują), z drugiego może być Olympique Marseille, a z pierwszego koniecznie ktoś z top 3, trzeba się przedstawić Europie, nie? Ale najpierw Apoel!
Ostatnio edytowane przez blank_screen : 05.08.2011 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując