patrząc na koszyki, to możliwa jest prawdziwa grupa śmierci:
Barcelona lub Real
AC Milan
Manchester City
Wisła
z trzeciego koszyka najlepiej trafić na FC Kopenhage (jeśli awansują), z drugiego może być Olympique Marseille, a z pierwszego koniecznie ktoś z top 3, trzeba się przedstawić Europie, nie?

Ale najpierw Apoel!