Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
wojher
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
11
05.08.2011, 15:43
Polonia W - Wisła 0:1 (0:0)
Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Sobolewski, Wilk, Melikson, Iliev, Małecki - Biton
bramka: Iliev
zmiany: Garguła, Genkov, Kirm
wojher
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojher
Znajdź inne posty napisane przez wojher