Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 05.08.2011, 15:41
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, nie są bez szans, bo jak już pisałem- jakieś szanse zawsze są, ale nie porównuj ogórów z Turcji z potentatami z Rosji. To zupełnie inna klasa drużyny, ale jak chcesz. Jak przegrają, to możesz się z nich śmiać, że przegrali ze słabym Spartakiem Moskwa.
Słuchaj! Na papierze zawsze wszystko wygląda fajnie i czytelnie - "ojej a tego kupili za 8 mln euro, a tamtego za 10 mln euro , a Wacka tego brata sołtysa tego co się zaszył ,za 12 mln euro" (ów passus nie dotyczy naturalnie Legii haha!!!) Kafkas też kozaczył ,że spokojnie schrupie Pepsi-Legię i co ? Bokiem mu to pie r dolenie wyszło. Spokojnie poczekajmy. Spartak szasta kasą jak opętany ale czy oni mogą sobie powiedzieć na pewno wygramy z Legią to nie wiem. Z "borciuchami znad Bosforu" Legia miała jedną sytuację i wygrała dwumecz dzięki jednej celnej akcji skutecznej. Tym bardziej denerwuje takie durne podejście np . weszlaków.com "Legia żegna się z pucharami" bo wylosowała Spartak.No nie ? Bez jaj? Jako kibic Wisły ,niestety muszę wesprzeć , w starciu z kacapami Legię. Będę trzymał kciuki. To jak wybieranie między dżumą a cholerą ale trudno. Kacapom nigdy w życiu nie będę kibicował.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 05.08.2011 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując