Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.08.2011, 15:35
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Legia już z Turkami miała odpaść a tu widzisz pech.
Oczywiście, nie są bez szans, bo jak już pisałem- jakieś szanse zawsze są, ale nie porównuj ogórów z Turcji z potentatami z Rosji. To zupełnie inna klasa drużyny, ale jak chcesz. Jak przegrają, to możesz się z nich śmiać, że przegrali ze słabym Spartakiem Moskwa.
Odpowiedz cytując