Bronex napisał(a):

|
Legia już z Turkami miała odpaść a tu widzisz pech.
|
Oczywiście, nie są bez szans, bo jak już pisałem- jakieś szanse zawsze są, ale nie porównuj ogórów z Turcji z potentatami z Rosji. To zupełnie inna klasa drużyny, ale jak chcesz. Jak przegrają, to możesz się z nich śmiać, że przegrali ze słabym Spartakiem Moskwa.
