wściekłe pięści węża napisał(a):


Czy Ty wiesz o czym mówisz? Zdajesz sobie sprawę jakiego pokroju drużyną jest Spartak Moskwa? Żeby Legia miała ich przejść, to musiałaby mieć naprawdę nieziemskiego farta! Ja wiem, że to piłka i nigdy nikt nie jest bez szans, ale tutaj Legii będzie bardzo trudno i nawet autobusy w bramce mogą nie pomóc. Już większe szanse na awans dawałbym Śląskowi, ale i oni nie będą mieli łatwo.
|
Legia już z Turkami miała odpaść a tu widzisz pech.