Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
4380
05.08.2011, 15:28
Wreszcie szczęście w losowaniu!!! z drugiej strony nie można ich zlekceważyć. Mają ciekawy, międzynarodowy skład. Wiadomo. 17 sierpnia na Reymonta doping na miazgę i jedziemy z nimi!!! To niepowtarzalna szansa na Ligę Mistrzów
Quorth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quorth
Znajdź inne posty napisane przez Quorth